Home

svätyne odbornosť Malawi tri gólyvo futbale erózia kresliť píšťala

Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 |  SPORTNET
Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 | SPORTNET

Piešťanský denník

Trnava strelila ViOnu tri góly a poskočila na druhé miesto

AS Trenčín | Tri góly doma proti Trnave na tri body nestačili

Barcelona mala dve minúty na tri góly. Ten obrat sa dostal do slovníka

Opäť piskot. Brazílii neuznali tri góly, súper velebil VAR - Ostatné -  Futbal - Športweb
Opäť piskot. Brazílii neuznali tri góly, súper velebil VAR - Ostatné - Futbal - Športweb

Prvým štvrťfinalistom je Holandsko. Američanom strelilo tri góly - MS vo  futbale 2022 - Futbal - Športweb
Prvým štvrťfinalistom je Holandsko. Američanom strelilo tri góly - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb

Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Po štvrťhodine prehrávali o tri góly, ale nakoniec bod bol blízko |  Kežmarský šport
Po štvrťhodine prehrávali o tri góly, ale nakoniec bod bol blízko | Kežmarský šport

Slovensko vs. Izrael: Opäť menej ako tri góly?

HNonline.sk - Naši futbalisti na Česko nestačili. Od veľkého rivala dostali tri  góly
HNonline.sk - Naši futbalisti na Česko nestačili. Od veľkého rivala dostali tri góly

Tri góly za 18 minút. Dortmund sa po veľkom obrate priblížil k Bayernu -  Zahraničné ligy - Futbal - Športweb
Tri góly za 18 minút. Dortmund sa po veľkom obrate priblížil k Bayernu - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

ME vo futbale 2020: Taliansko aj v druhom zápase strelilo tri góly,  Švajčiarsko zostalo na jednom bode (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020: Taliansko aj v druhom zápase strelilo tri góly, Švajčiarsko zostalo na jednom bode (foto) - SITA.sk

Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? |  SPORTNET
Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? | SPORTNET

MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o  tom gól Mbappého! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o tom gól Mbappého! | Športky.sk

LM: Coman gól neoslavoval, Galtier: O tri týždne budeme sviežejší

MS vo futbale 2022. Zostrih gólov Argentína - Chorvátsko

Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším  rozdielom
Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším rozdielom

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Škótom strelili tri góly: Chorváti si vybojovali postup do osemfinále |  Nový Čas
Škótom strelili tri góly: Chorváti si vybojovali postup do osemfinále | Nový Čas

SENZÁCIA SA NEKONALA: Slováci podľahli v osemfinále Nemecku o tri góly

MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu  na bránku premenili na gól - 24hod.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu na bránku premenili na gól - 24hod.sk